Logo
 

Sukcesy uczniów

ROK SZKOLNY 2012/2013

GRUDZIEŃ 2012

  • III miejsce w Gminnym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego w Skawie
  • Grzegorz Bosak, Szymon Kapuściak,
  • III miejsce w Gminnym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego w Skawie
  • Oliwia Siarka, Karolina Harkabuz, Alicja Sornat,
  • IV miejsce w X Gminnym Dyktandzie o Pióro Wójta Gminy Raba Wyżna
  • Anna Stasiak
  • II miejsce w „SPELLING CHAMPION” czyli walce o tytuł „MISTRZA LITEROWANIA 2012” w Rabie Wyżnej
  • Julia Mazurkiewicz

LISTOPAD 2012

  • III miejsce XXXIII Orawski Konkurs Literacki im. Piotra Borowego - kategoria do 9 lat
  • Iwona Szpak za wiersz Moja miejscowość
  • II miejsce XXXIII Orawski Konkurs Literacki im. Piotra Borowego - kategoria do 9 lat
  • Alicja Kadłubek za wiersz Naso Orawa
  • I miejsce w X w Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik zdobyła w kategorii gwarowej
  • Magdalena Zaremba
  • I miejsce w X w Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik zdobyła w kategorii literackiej
  • Karolina Warciak
  • II miejsce w X w Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik zdobył w kategorii gwarowej klas IV-VI
  • Daniel Śmiech
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jestem Przeciw Przemocy” organizowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rabie Wyżnej zdobyła z kl. III
  • Weronika Nowak
  • I miejsce dla absolwentów naszej szkoły w eliminacjach do Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej w Piłce Nożnej Halowej w dekanacie Jabłonka
  • Jacek Bosak, Bartłomiej Bosak, Daniel Siarka, Tomasz Stasiak, Mirosław Rapacz, Sebastian Topór
  • II miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej w Piłce Nożnej Halowej w dekanacie Jabłonka
  • Grzegorz Bosak, Adrian Gacek, Dominik Stasiak, Daniel Śmiech
  • Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym „Jesień – kolorowa pora roku”
  • Iwony Szpak i Roksany Rapacz.

PAŹDZIERNIK 2012

  • V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Nożnej Halowe w Skawie
  • Bosak Grzegorz, Adrian Gacek, Robert Krzywicki,
  • Krystian Siarka, Daniel Śmiech, Dominik Stasiak, Piotr Stasiak

WRZESIEŃ 2012

  • II miejsce w Małopolskich Igrzyskach w Kolarstwie Górskim MTB dziewcząt
  • Oliwia Siarka
  • I miejsce w zawodach Pucharu Szlaku Solnego w kat. chłopców
  • Krystian Siarka
  • I miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego 2012
  • Oliwia Siarka
  • I miejsce w zawodach Pucharu Szlaku Solnego w kat. dziewcząt - Żak
  • Oliwia Siarka
  • I miejsce o Puchar Tarnowa MTB
  • Oliwia Siarka

ROK SZKOLNY 2011/2012

MAJ 2012

  • III miejsce w zawodach sportowych zorganizowanych w ramach „Biegu rabiańskiego” w kategorii klas IV
  • Karolina Harkabuz
  • II miejsce w XXVII Konkursie Recytatorskim im. Antoniny Zachary-Wnękowej kategoria I-III
  • Daniel Śmiech
  • wyróżnienie w XXVII Konkursie Recytatorskim im. Antoniny Zachary-Wnękowej kategoria I-III
  • Julia Mazurkiewicz
  • wyróżnienie w XXVII Konkursie Recytatorskim im. Antoniny Zachary-Wnękowej kategoria IV-VI
  • Beata Sidzinka
  • I miejsce o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka
  • Oliwia Siarka
  • IV miejsce o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka
  • Krystian Siarka
  • I miejsce w szkolnym konkursie Mistrz Informatyki 2012
  • Dariusz Kadłubek

KWIECIEŃ 2012

  • I miejsce o Puchar Tarnowa MTB
  • Oliwia Siarka
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Parze Prezydenckiej
  • Justyna Sornat
  • udział w zawodach BRD organizowanych w Rabie Wyżnej (zajęcie drużynowo III miejsca w przejeździe po miasteczku komunikacyjnym)
  • Tomasz Bosak, Dariusz Kadłubek, Klaudia Kapuściak

MARZEC 2012

  • VI miejsce w Gminnym Konkursie Sportów Zimowych im. Bronisława Czecha w Rokicinach Podhalańskich
  • Patrycja Makuch
  • V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • Klaudia Kapuściak, Patrycja Makuch, Justyna Sornat,
  • Krystyna Łabuda, Oliwia Siarka, Karolina Harkabuz, Alicja Sornat
  • V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Ręcznej Chłopców
  • Tomasz Bosak, Grzegorz Bosak, Kamil Chrobak, Dariusz Kadłubek,
  • Marcin Kapuściak, Daniel Makuch, Adrian Gacek, Robert Krzywicki

STYCZEŃ 2012

  • III miejsce w Igrzyskach Piłki Siatkowej w Rokicinach Podhalańskich
  • Siarka Oliwia, Sornat Justyna, Topór Natalia,
  • Kapuściak Klaudia, Patrycja Makuch, Beata Sidzinka,
  • Krystyna Łabuda, Stasiak Klaudia, Karolina Harkabuz, Alicja Sornat
  • III miejsce w Igrzyskach Piłki Siatkowej w Rokicinach Podhalańskich
  • Kamil Chrobak, Tomasz Bosak, Dariusz Kadłubek, Daniel Makuch,
  • Robert Krzywicki, Grzegorz Bosak, Szymon Kapuściak
  • III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Koszykowej w Podsarniu o Puchar Posła na Sejm Edwarda Siarki
  • Siarka Oliwia, Sornat Justyna, Topór Natalia,
  • Kapuściak Klaudia, Patrycja Makuch, Beata Sidzinka,
  • Krystyna Łabuda, Stasiak Klaudia, Karolina Harkabuz, Alicja Sornat
  • IV miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Koszykowej w Podsarniu o Puchar Posła na Sejm Edwarda Siarki
  • Kamil Chrobak, Tomasz Bosak, Dariusz Kadłubek, Daniel Makuch,
  • Robert Krzywicki, Adrian Gacek, Marcin Kapuściak

GRUDZIEŃ 2011

  • II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w Skawie
  • Tomasz Bosak, Kamil Chrobak, Grzegorz Bosak
  • III miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w Skawie
  • Patrycja Makuch, Justyna Sornat, Beata Sidzinka

LISTOPAD 2011

  • II miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznych w Odrowążu
  • Beata Sidzinka, Justyna Sornat
  • I miejsce w IX Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach
  • Beata Sidzinka
  • III miejsce w IX Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach
  • Karolina Warciak
  • III miejsce w IX Przeglądzie Recytatorskim im. Katarzyny Kracik w Spytkowicach
  • Weronika Nowak
  • II miejsce dla Karoliny Harkabuz w Konkursie Hubertowskiego -"Nasza szkoła chroni ptaki" organizowanym przez: Zarząd Koła Łowieckiego "Ryś" w Jabłonce oraz Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej

PAŹDZIERNIK 2011

  • V miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłce Nożnej Halowe w Skawie
  • Bosak Grzegorz, Bosak Tomasz, Chrobak Kamil,
  • Kadłubek Dariusz, Kapuściak Marcin,
  • Makuch Daniel, Gacek Adrian, Krzywicki Robert
  • I miejsce w konkursie poezji "Imię Ojca Świętego nigdy nie zaginie" w Sieniawie
  • Weronika Nowak
  • I miejsce w konkursie poezji "Imię Ojca Świętego nigdy nie zaginie" w Sieniawie
  • Oliwia Siarka
  • III miejsce w konkursie poezji "Imię Ojca Świętego nigdy nie zaginie" w Sieniawie
  • Iwona Szpak

WRZESIEŃ 2011

  • I miejsce na Igrzyskach Powiatu Nowotarskiego w rowerach górskich MTB
  • Oliwia Siarka
  • V miejsce w zawodach Pucharu Szlaku Solnego w kat. chłopców
  • Krystian Siarka
  • IV miejsce w zawodach Pucharu Szlaku Solnego w kat. dziewcząt
  • Oliwia Siarka
  • I miejsce w XV Otwartych Mistrzostwach Rudy Śląskiej w kolarstwie górskim
  • Oliwia Siarka
  • II miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego 2011
  • Oliwia Siarka
  • V miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Szlaku Solnego 2011
  • Krystian Siarka
  • VI miejsce w kolarstwie górskim w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
  • Oliwia Siarka

 

Kalendarz imprez

Kalendarz konkursów